O projektu

V lokalitě Zborovská realizujeme výstavbu dvou bytových domů. Výstavba prvního bytového domu byla zahájena začátkem tohoto roku. V prvním bytovém domě bude 26 bytů, z nichž 8 bytů v 1. nadzemním podlaží bude speciálně upraveno pro tělesně postižené. Bydlení v Jincích spojuje život v přírodě Brdských lesů s veškerou občanskou vybaveností. Kousek od Hořovic, Příbrami, Dobříše a Berouna, s dobrým dosahem hlavního města Prahy, přesně takové zázemí nabízí developerský projekt VÝHLEDY BRDY –  JINCE.

Ve dvou bytových domech bude připraveno přes 50 bytů. V I. etapě nabízíme 26 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk s podlahovou plochou od 38 m2 do 85 m2 v cenách 1,6 až 3,4 mil. Kč. Ke každému bytu jsou společné prostory pro kočárky a kola zdarma. Zkrátka vše potřebné na jednom místě. O patřičný komfort se starají vysoké standardy vnitřního vybavení.

Byty I. etapy budou připraveny k nastěhování v září roku 2019. Již nyní je možné rezervovat jednotlivé byty, proto neotálejte a udělejte první krok k vysněnému obydlí.  Vybírejte byty zde.

 

 

Aktuální fotky ze stavby